Еще контакты
Позвоните нам через скайп: goncharovva
Напишите на email: info@worldrealtyua.com
+38 (067) 538-39-07
(телефон консультационного отдела)
+38 (044) 592-65-63
(телефон главного офиса в городе Киеве)

Квартири з видом на море та гори

02.jpg

Якщо ви зважилися на купівлю нерухомості в Болгарії, підшукувати апартаменти з видом на морі потрібно на Сонячному Березі, де сьогодні є з чого вибирати.

Піщані курорти Болгарії такі як, Золоті піски, Албена, Созополь, Варна, Примор'я, Бургас так і ваблять множинним асортиментом будинків, вілл, квартир. Головне достоїнство болгарської нерухомості, що визнається усіма фахівцями ринку, - вдале співвідношення ціни і якості.

Нерухомість на чорноморському узбережжі Болгарії - як елітна, так і звичайна - доки являється найдешевшої в південній прибережній смузі Європи. Вона значно дешевша за іспанську, не кажучи вже про Францію, Італію або Грецію. Крім того, болгарські морські за якістю перевершують багато середземноморських. Не дивлячись на те, що море біля берегів Хорватії, Чорногорії і Адріатики славиться своєю чистотою, пляжі в цих країнах все одно поступаються болгарським.

Нерухомість Варни і її найближчих околиць являється найпопулярнішій в сегменті нерухомості на узбережжі Болгарії. Прибережна частина Варны інтенсивно забудовується віллами і будинками, розташованими в найживописніших куточках. Окрім Варни, найбільш затребуваними є удома і апартаменти на курортах .

Найпривабливішими з точки зору інвестицій в нерухомість Болгарії являються елітні новобудови - комплекси, що включають не лише житло, але і об'єкти інфраструктури. Недаремно представники великого бізнесу України виявляють підвищену цікавість до такого роду апартаментам в Болгарії, а зокрема в столиці Софії. Біля Варни будівництво закритих котеджних селищ корпоративного типу йде повним ходом.

Ті, хто морем віддає перевагу над горам, можуть доглянути житло в районі гірськолижного курорту Банско. Він, можливо, дещо провінційний в порівнянні з розкрученими базами в Швейцарії, Австрії і Франції, але по масштабах освоєння нагадує сьогодні наші Карпатські гори, а зокрема Буковель. Інвестори вкладають кошти не лише в об'єкти нерухомості, але і в устаткування гірськолижних трас, ресторани і торгові комплекси. З часом жити тут стане зручно і престижно.

Поки ж апартаменти з однією спальнею в комплексі Riverside Ski Resort, що будується, в центральній частині Банско можна купити за 47 тис. євро. Квартири в комплексі "Світи Іван Рилски" з панорамним видом на засніжені гірські вершини коштують 900-1100 євро за 1 кв. метр.