Осеново, Район Аксаково, Варненська область

Площа: 240 м2

Ціна: 216 300 €

Опис нерухомості

Пропонується до продажу новий двоповерховий будинок в котеджной зоні села Осеново.

Загальна площа забудови будинку - 240 кв.м. На першому поверсі розташовані вітальня (50 кв. м), їдальня, кухня, дві спальні, ванна і туалет. Другий поверх складається з просторої вітальні (70 кв. м), двох спалень, ванни і туалету. З другого поверху відкривається панорама до сусіднього соснового лісу і до моря.

Площа садової ділянки - 600 кв.м. На його території є колодязь і гаражний майданчик для двох машин. Ділянка обгороджена масивною бетонною огорожею. Будинок повністю мебльований у сучасному стилі, монтовані кондиціонери, камін, цифрове телебачення та Інтернет.

Село Осеново знаходиться в муніципалітеті Аксаково, область Варна. Район характеризується своєю красивою природою, спокоєм, старовинними будинками і близькістю до моря. Це місце є відповідним для відпочинку, туризму, прогулянок, риболовлі, плавання, відвідування історичних пам'яток, сонячних ванн, водних видів спорту, а також для постійного проживання. Відстань до міста Варна - всього 18 км (є пряма автобусна лінія). Купівля ділянки в цьому районі є вигідною інвестицією.