Санданскі, Благоєвградська область

Резиденція знаходиться в курортному місті Сандански. Точніше в найпопулярнішій місцевості, де поєднуються лікувальна повітряна зона і середземноморський клімат, а також легкий подих гори Пирин.

Площа земельної ділянки 4 га. На території двору розташовані:

1. Загальний Будинок, площа якого складає 595.20 кв. м;

2. Великий басейн - загальна площа 74.70 кв. м;

3. Дитячий майданчик

4. Плавальний басейн для дітей із загальною площею в 22,70 кв.м.;

5. Солярій;

6. Великий основний басейн - 74.70 кв. м;

7. Будинок для гостей - площа 240.00 кв. м.

Ціна: € 1300000

Масивна кам'яна огорожа захищає з боку дороги земельну ділянку. Західною і південною межами цієї ділянки стали приватні будинки.

Проектування дворової ділянки проекту велося в повній відповідності з модними тенденціями в області ландшафтного дизайну.

На північному заході ділянка граничить з головною дорогою, який зв'язує місто Санданскі з колишньою урядовою резиденцією в місті. Земельна ділянка з боку дороги обгороджена масивною кам'яною огорожею, продовженням якої є залізні грати.

Представлена і оригінальна комбінація елементів природи і композицією двору, прекрасно поєднуються між собою геометричні фігури.

Використано багато матеріалів для дворового покриття, приміром, жовтий і червоний пісок, граніт і мармур.

Головна дорога для автомобілів, між широкими алеями, веде до триярусного фонтану, на останньому ярусі якого б'ють п'ять гейзерів.

Якщо виникла необхідність в джерельній воді, відвідаєте джерело і відпочиньте в дерев'яній альтанці, усе це розташовано на півночі від головної дороги. Звідси ж можна відправитися і в алею, де з'являється можливість спокійно погуляти.

Прогулянки подарують істотний спокій і насолоду від краси і чудової обстановки.

Якщо ви мріяли жити просто неба, то ваша мрія може здійснитися, адже представлений значно простір за територією великого будинку.

У комплексі представлено антре, вітальню, санвузол на партерному поверсі.

Сама вітальня виконана в традиційному стилі Болгарії.

Також можливо відвідати прасувальне, пральне, котельне і підвальне приміщення, залишити два автомобілі в гаражі.

На першому поверсі розташовані три ванни, стільки ж туалетів, кімната для занять фітнесом, кабінет, вітальня, вестибюль і кухня.

На другому поверсі доступна вітальня, три спальні, туалет і ванна кімната.