Бяла, Варненська област

Площа: 110 м2

Ціна: 59 900 €

Опис нерухомості

Пропонується комплекс (St Vlad) в місті Бяла, що включає в собі 50 вілл, кожна зі своїм садом і паркінгом. Це унікальна можливість закупити простору віллу з 2 або 3 спальнями. Район комплексу спокійний і тихий. Ідеальний для тих, хто шукає спокій в близькості з пляжем (море в 4 км від комплексу).

Кожна з вілл - з 2 або 3 спальнями, з житловою площею 110 кв. м і сад величиною 500 кв. м. Кожна вілла включає в собі велику денну кімнату з кухонним боксом, терасу, дві (чи три) великі спальні, ванна і туалет.

Місто Бяла знаходиться в середині болгарського узбережжя Чорного моря. Довжина цього узбережжя 371 км. Місце розташування міста дає можливість протягом одного дня, щоб відвідати будь-яке місце на болгарському узбережжі Чорного моря. Бяла - тихе, екологічно чисте місце, відповідне для цілорічного проживання. Місто на відстані в 20 км від курортного комплексу Сонячний Берег і на відстані в 60 км від аеропортів Варни і Бургас. На менше ніж 30. км від Бяла - Камчия - біосферний заповідник, який як магніт притягає любителів природи і фотомистецтва.

Через місто йде першокласна дорога з автобусами в Бургас і Варну на кожен півгодини. Болгарія має розкішні можливості розвитку туризму. Води Чорного моря є чистими, низько солоними, і температура тепла впродовж літнього сезону.